Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Code BlueRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Full House Take 2Rated ★ 1.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0