Movies
Ratings
31
Seven PsychopathsRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0