Titles you rated
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5