Titles you rated
The Blind SideRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0