Movies
Ratings
217
Coyote UglyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
PietaRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 1.5