Series
Ratings
77
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
PlayersRated ★ 3.5
WeCrashedRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0