Movies
Ratings
1345
F1: The MovieRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Land of BadRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Tinder SwindlerRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
Stephen Curry: UnderratedRated ★ 4.0