Titles you rated
The HostRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0