Movies
Ratings
260
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5