Series
Ratings
457
Law & Order: Special Victims Unit Season 18Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 2Rated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 17Rated ★ 4.5
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 16Rated ★ 4.0- Law & Order: Special Victims Unit Season 15Rated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0- WantedRated ★ 4.0
- Wentworth Season 8Rated ★ 4.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 14Rated ★ 4.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 2.0