Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Friends Season 6Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0