Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 2.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 1.5
Ushio and ToraRated ★ 1.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0