Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0