Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0