Movies
Ratings
199
Rocky BalboaRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
SphereRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0