Movies
Ratings
501
Lone SurvivorRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0