Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5