Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Weathering With YouRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 1.5