Movies
Ratings
109
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
HeroRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 5.0
Romantic HeavenRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0