Movies
Ratings
31
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0