Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0