Movies
Ratings
20
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0