Titles you rated
The HelpRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
X+YRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 2.0