Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 1.5
GagarineRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 2.0
No RegretRated ★ 2.0