Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5