Movies
Ratings
453
Training DayRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Beyond the ReachRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
American PieRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0