Titles you rated
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Happy EndRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Civil WarRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5