Titles you rated
FargoRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5