Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0