Movies
Ratings
1163
LucidRated ★ 1.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 4.0
MankRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 2.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Gretel & HanselRated ★ 2.0
IntruderRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
The Avian KindRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0