Series
Ratings
88- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
The BequeathedRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 3Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0