Movies
Ratings
968
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.0
Time of the GypsiesRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0