Series
Ratings
43
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
- Louie Season 1Rated ★ 4.5