Movies
Ratings
326
Death on the NileRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0