Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0