Series
Ratings
87
UnnaturalRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0- Mother GamesRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Autumn's ConcertoRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- The Quiz ShowRated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 5.0- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0- 내일, 엄마가 없어Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Marumo's StoryRated ★ 5.0- Marumo's Story Special 2014Rated ★ 5.0