Series
Ratings
80
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Radiant OfficeRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.0