Movies
Ratings
275
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0