Titles you rated
A MuseRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 1.0
The FriendsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.0