Movies
Ratings
236
ObsessedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 1.0
ChronicleRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5