Titles you rated
District 9Rated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.0
SwordfishRated ★ 4.0
VirusRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 1.0
The AbyssRated ★ 4.0