Series
Ratings
18
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 1.0
MonstrousRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
11.22.63Rated ★ 4.0