Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
The Powerpuff Girls MovieRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5- Addicted & HeroinRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 4.0