Titles you rated
MasterRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0