Movies
Ratings
361
Alien: CovenantRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0