Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5