Movies
Ratings
50
Life of PiRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5