Titles you rated
FlowRated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 2.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 1.5
Me, Myself & IreneRated ★ 1.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5