Titles you rated
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0