Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5